GENÇLER ÇALIŞIYOR


Geyve Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Geyve Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde açılan Karate ve Cimnastik yaz spor okulları çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Cimnastik branşında beden eğitimi öğretmeni antrenör Berrin Kobaş, Karate branşında antrenörler Uğur Kobaş ve Seçkin Küçükseller ile çalışan sporcular Cimnastik’te haftanın 4 günü, Karate de haftanın 5 günü çalışıyor. Cimnastik’te 41, Karate de 27 sporu yaz okullarına kayıt olurken. Kayıtlar Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek. En son Salı günü yapılan antrenmana Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nurcan Tabakoğlu ve Halk eğitim müdürü Mustafa Doğan gelerek sporculara başarı dileklerini ileti. Sporcularla bir araya gelen müdürler, miniklerin çalışmalarını da yakından takip etti.

12 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara