POSACI’DAN BAYRAKTAR’A ZİYARET


Milletvekili seçilen Aydın Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, Adıyaman Ziraat Odası eski Başkanı Yakup Taş ve Mersin Ziraat Odası Başkanı Cengiz Gökçel, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı makamında ziyaret etti.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Bayraktar, ziyarette yaptığı konuşmada, “çiftçimizin yapısal sorunları başta olmak üzere maliyet, pazarlama gibi önemli problemleri vardır. Çiftçimize gerekli destekleri veremediğimiz takdirde ülkeyi besleyemez. Milletvekillerimizle çiftçimizin sorunlarını hep birlikte çalışarak, mücadele ederek çözeceğiz” dedi.

Milletvekilleri Posacı, Taş ve Gökçel ise “Ziraat Odaları sayesinde Meclise girdik. Çiftçilerimizin bizden beklentilerinin farkındayız. Ziraat Odası başkanlığından gelmemiz nedeniyle sorunların bilincindeyiz. Çiftçinin sorunları konusunda TZOB Genel Başkanı Bayraktar ile birlikte hareket edeceğiz. Çiftçilerimize faydalı olmaya, çiftçimizin sorunlarını çözmeye çalışacağız” ifadelerini kullandılar.

12 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara