VATANDAŞLARDAN ASFALT TEŞEKKÜRÜ


Burhaniyeli vatandaşlar Geyve Belediyesi tarafından asfaltlanan köy içi yolları için Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Sakarya’nın güney ilçeleri arasında kendi imkanlarıyla asfaltlama çalışması yapan tek belediye olan Geyve Belediyesinin sathi asfalt kaplama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Vatandaşın ulaşım açısından zorluk çekmemesi için belirlenen program dahilinde tüm köy içlerinde yapılacak olan çalışmaların Koru boğazı köylerindeki bölümü Burhaniye Köy içinin asfaltlanması ile tamamlandı.Daha öncesinde Doğantepe, Saraçlı, Koru, Bağcaz, Güney ve Belpınar’daki çalışmalar tamamlanmıştı.

"TEŞEKKÜR EDERİZ"
Burhaniye Mahallesinden eski muhtar Zekeriya Çoban; “Eski yollarımızın harap bir durumda olması nedeniyle Belediye Başkanımızdan yollarımızın yapılması konusunda bir talebimiz olmuştu. Kendisi bu istediğimizi kırmayarak yolumuzu asfalt ile buluşturdu. Geyve Belediyemizin çalışmaları sonucu yazın tozdan kışın çamurdan kurtulduk. Bizim için büyük önem arz eden bu hizmeti ayağımıza getirdiği için Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz' dedi

12 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara