JUDOCULAR İZMİR’E SIĞMADI


İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iller arası başkanlık Judo Turnuvası nefesleri kesti.

Yeliz Kurucu önderliğinde 20 kg.'da Naz Gençoğlu, 28 kg.'da Duru Yılmaz, 30 kg.'da Batın Özalp İzmir’den altın madalya getirdi

Müsabakalarda Sakarya'yı temsilen katılan Kurucu Spor Kulübü Antrenör Yeliz Kurucu önderliğinde, 20 kg.'da Naz Gençoğlu , 28 kg.'da Duru Yılmaz ve 30 kg.'da Batın Özalp birinci, 24 kg.'da Afra Özalp ve 32 kg.'da Ece Naz Hocalar ikinci, 32 kg.'da Ayşenur Özcan, 40 kg.'da Feyza Erdoğan, 26 kg.'da Mustafa Köroğlu, 30 kg.'da Eren Mert Manav ve 34 kg.'da Hamza Ali Çalışkan üçüncü oldu. Antrenör Beytullah Tatar önderliğinde İzmir'deki müsabakalarda başarı arayan Çaybaşı Spor Kulübünden 50 kg.'da Alperen Kondi ikinci, 28 kg.'da Ezgi Topçu 3. oldu.

11 Temmuz 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara