BU ÇOCUKLAR ÖZEL


'Bilingual (iki dilli) Eğitim Sistemi' ile fark yaratan Amerikan Kültür Anaokulu yaz eğitimlerine başladı.

Amerikan Kültür Anaokulu 'Her Çocuk Özeldir ve Tektir'' felsefesiyle çıktıkları  bu yolda, Montessori Eğitimi  konusunda deneyimli öğretmen kadrosu  ile çocuklarda gözlemledikleri  ilgi alanları ve yetenekleri üzerine eğilmeye özen gösteren, çocukların belirli sınırlar içerisinde özgür olmalarına imkan tanıyan, kişiliklerinin gelişim sürecini destekleyen, çocuğun bireyselleşmesi ve sosyalleşmesini ciddiye alan, bireye özgü adil  eğitim sistemi uygulamaları ile göze çarpıyor.

Amerikan Kültür Anaokulu'nun yaz okulu  eğitimlerinde tamamı İngilizce olan  akıl ve zeka  oyunları, mutfak atölyesi, jimnastik , müzik ve ritim çalışmaları , hobi atölyesi, doğa gezileri ve yüzme etkinlikleri yeralıyor.

11 Temmuz 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara