ÇİĞDEM YAYLA ŞENLİĞİ YAPILDI


Hendek Genç Karadenizliler Derneği tarafından Düzenlenen Çiğdem yayla şenliği coşku ile yapıldı.

Çiğdem Yayla şenliğine Akyazı Belediye Başkanı Mehmet Çakmak, Akyazı Jandarrma Bölük Komutanı Binbaşı Hamit Gençay Taşdemir, Akyazı Muhtarlar Dernek başkanı Bekir Durmuş,MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesi Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır ve Akyazı,Hendek ve Şehir dışından gelen çok sayıda vatandaş katıldı

Bu yıl 20.si Düzenlenen Çiğdem yayla şenliği geniş katılım oldu sahneye çıkan yöreserl sanatçıların söylediği türkü ve kemençe sanatçılarının çaldıkları kemençe ile çiğdem yayla şenliğine katılanlar keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

Cuma günü öğlenden sonra başlayan Sunuculuğunu Remzi Arman(Gönül Dostu)yaptığı  20.ci Çiğdem Yayla şenliğine Emrah Başkan, Ahmet Atmaca, İsmail Güler, Ali Alkurt, Nizam Bektaş, Ramazan Beşel, İslam Ökten, Ferat Bektaş, Şaban Toprak, Nafi Öner, Muhammet Sarı, Ebru Kasapoğlu, Taner Eyüpoğlu, Musa Bayraktar, Göhan Kaya, Onur Özkan, Alim Koca,Yasin Kılıç ve Davul Zurna Ekibi Katıldı.

Hendek Genç Karadenizliler Derneği tarafından Düzenlenen Çiğdem yayla Cuma günü öğlenden sonra başladı.

3. Gün devam eden 20. Çiğdem yayla senliğine katılanlar müzik dolu bol bol horan teperek keyifli bir hafta sonu geçirdiler. Hendek Belediyesi ve Akyazı belediyesi tarafından Hem şenlik alanı toz olmamsı için sık sık sulanırken şenlik alanı ve çevresinde çöp toplama işlemi gerçekleşti.

Jandarmada alanda devriye görevi yaparak her hangi bir olumsuzluk yaşanmaması için çevre güvenliğini sağladı. Çiğdem yayla şenliğine katılanlar keyifli bir hafta sonu yaşamanın mutluluğu içinde evlerinin yolunu tuttular.

9 Temmuz 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara