SOYKAN VE KUZEY FUAT DELİKANLI OLDU


Hendek Sarıyer Mahallesi Muhtarı Atakan Tapşın ve Asuman Tapşın çiftinin oğulları Soykan ve Kuzey Fuat sünnet oldu.

Hendek Sarıyer Mahallesi Muhtarı Atakan ve Asuman Tapşın çifti evlatlarının ilk mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşıyor. Tapşın ailesinin Sarıyer Mahallesi’ndeki evinde düzenlenen sünnet cemiyetine Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Deniz Kün, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Meclis Üyeleri, Muhtarlar, STK Temsilcileri, Tapşın ailesinin sevenleri ve yakınları katıldı.
Sarıyer Mahallesi Muhtarı Atakan ve Asuman Tapşın çifti çocuklarının sünnet cemiyetinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkürlerini ilettiler. Sünnet olarak delikanlılığa adım atan Soykan ve Kuzey Fuat kardeşler arkadaşları ile gönüllerince eğlenerek keyifle zaman geçirdi.

8 Temmuz 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara