HENDEK İHO E-EDEP’TE İKİNCİ OLDU


Hendek İmam Hatip Ortaokulu’nun (İHO) e-edep projesi kategorisinde bölge ikincisi olarak ödül aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim öğretim yılında 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında 4841 başvuru alınmıştı.
e-edep projesiyle başvuran Hendek İmam Hatip Ortaokulu Ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalmayı başarmıştı.
Bakanlık bağımsız değerlendiricileri Mayıs ayı içinde Hendek İmam Hatip Ortaokuluna gelerek projeyi yerinde inceleyip, öğretmen, öğrenci ve veliler ile görüştü. Bugün yapışan resmî açıklamaya göre Hendek İmam Hatip Ortaokulunun e-edep projesi kategorisinde bölge 2.si olarak ödül almaya hak kazanan proje açıklandı.
Ödül alacak projeler Çoğunlukla İl Milli Eğitim Müdürlükleri düzeyinde hazırlanan projeler iken Hendek İmam Hatip Ortaokulu Türkiye geneli tek ödül alacak imam hatip ortaokulu olma başarısını gösterdi.

7 Temmuz 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara