MEM MÜDÜRLERİ PAMUKOVA’DA TOPLANDI


Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından her ay farklı bir ilçede gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Pamukova İlçesi’nde yapıldı.

Pamukova Kemaliye Köyü’nde gerçekleştirilen toplantıda yeni eğitim yılıyla ilgili çalışmalar değerlendirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öncülüğünde düzenlenen toplantıya 16 ilçenin milli eğitim müdürleriyle il milli eğitim yöneticileri katıldı.

EKSİKSİK BAŞLAMAK İÇİN
Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yaz döneminde de çalışmalara yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirterek, ilimiz genelinde öğrenci ve öğretmenlerimizin yeni eğitim dönemine okullarında eksiksiz bir şekilde başlaması için eğitim yöneticileri olarak bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmenin gayreti içinde olduklarını ifade etti.

TÜM KONULAR
Yoğun gündemle gerçekleşen ilçe milli eğitim müdürleri toplantısında; 2017/2018 eğitim öğretim yılının değerlendirilmesi, Rehber öğretmenlerimizin birebir ilgisi ve öncülüğünde sınıf tekrarına kalan öğrencilerimizin kendilerine en uygun eğitim kurumlarına yönlendirilmesi, Devam devamsızlık ve disiplin cezalarının takibi ve analizi, Ölçme ve Değerlendirme birimi tarafından İzleme-Araştırma raporlarının sunulması, Sosyal medyanın kullanılması, takibi ve yaygınlaştırılması, Yeni sınav sistemiyle ilgili bilgilendirme, Eğitimde güzel örneklerin teşvik edilmesi, tespiti ve tüm ilçelerde havuz oluşturulması, Okullarımızdaki sosyal, kültürel, sanatsal, sportif faaliyetlerinin önümüzdeki eğitim döneminde daha da yaygınlaştırılması, Değişen yönetici atama yönetmeliğinin değerlendirilmesi, taşımalı eğitim sistemiyle ilgili konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
Eğitim öğretim faaliyetleri açısından oldukça verimli geçen toplantı sonunda sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve ilçe müdürleri, toplantının yapıldığı gün yeni yaşına giren Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir’in doğum gününü tebrik ettiler.

6 Temmuz 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara