GÖLKENT’TE İLKYARDIM KURSU AÇILDI


Ferizli Belediyesi ve Ferizli Halk Eğitim Merkezince, Gölkent Mahallesinde ilkyardım kursu açıldı. Vatandaşlar kursa yoğun ilgi gösterdi. Gelen yoğun talep karşısında yeni bir kurs çalışmalarına daha başlandığı belirtildi.

Halk eğitim merkezi işbirliğiyle bu zamana kadar birçok kurs açan Ferizli Belediyesi vatandaşlara destek oluyor. Ferizli halkı, meslek edindirme kursları sayesinde kendini geliştirme fırsatı yakalıyor. Aldıkları sertifikalar iş hayatlarında da etkili oluyor.
Ferizli Gölkent Mahallesinde açılan ilkyardım kursunda teorik eğitimin yanında uygulamalı eğitimde veriliyor. Acil durumlarda ne yapmaları gerektiği anlatılıyor.
Kursu ziyaret eden Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Günlük hayatta meydana gelen kaza ve hastalıklardan birçok insan zarar görmektedir. Ancak bunlardan daha acı olanı yanlış ilkyardım uygulamaları nedeniyle hastalara yarar yerine zarar verilmesidir. Bu nedenle, hasta veya yaralının yaşam şansını arttırmak, oluşabilecek sakatlıkları önlemek ve iyileşmeyi kolaylaştırmak için ilk yardım kurslarına önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda kurslar açmaya devam edeceğiz” dedi.

5 Temmuz 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara