AKTUĞ’UN DİŞ KLİNİĞİ HİZMETTE


Diş Hekimi Gürhan Aktuğ'a ait diş kliniği Serdivan'da açıldı. Özel diş kliniğini Çark Caddesi Arabacıalanı Mahallesi Tan İş Merkezi'nde hizmete açan Gürhan Aktuğ Sakarya'ya yeni bir ağız ve diş sağlığı merkezi kazandırdı.

Serdivan Arabacıalanı Mahallesi Tan İş Merkezi'nde açılan Aktuğ’a ait klinik, muayene hizmetlerine başladı. 30 Haziran Cumartesi günü yapılan açılış törenine Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve çok sayıda davetli katıldı. “Sağlıklı dişler ve sağlıklı gülüşler” sloganı ile hizmet vermeye başlayan ağız ve diş sağlığı kliniği, teknolojik donanımlar ile ortodonti ve cerrahi olmak üzere tüm diş tedavilerinde hizmet verecek.

Diş Hekimi Gürhan Aktuğ, “Yeni işyerimizin ilçemize ve hastalarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Memleketimiz insanı güzel şeylere layıktır. Herkesin burayı kendi kapısı gibi görmesinden mutluluk duyarım. İnşallah halkımızın memnuniyetini kazanırız” dedi. Karasu Devlet Hastanesi’nde 2005’te göreve başlayan, daha sonra 2010-2014 yılları arasında Sakarya Ağız ve Diş Hastanesi’nde görev yapan Gürhan Aktuğ, uzun yıllar özel kliniklerde diş hekimi olarak hizmet verdi.

1 Temmuz 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara