SAHNEDE DEVLEŞTİLER


Sakarya’da tiyatro denilince ilk akla gelen birkaç isimden biri olan SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz’ün öğrencileri sahnedeki performanslarıyla büyük dikkat çekiyor.

Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz’ün çalıştırdığı Kara Tahta Tiyatrosu oyuncuları aynı gün AKM’de sergiledikleri üç tiyatro oyununda izleyicilerin büyük beğenisini kazandılar. Buse Özge Öksüzoğlu ve Özgür Özel’in yönetmenliğini üstlendiği oyunlarda sahnede adeta devleşen genç oyuncular performanslarıyla gelecek için ümit vaat etti.

TAKDİR TOPLADI
Geniş bir kadroya sahip olan drama art Kara Tahta Tiyatrosu oyuncuları arasında yer alan Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Zeynep Akaltın kısa zamanda gösterdiği sahne başarısıyla öğretmenlerinin ve ekip oyuncularının büyük takdirini kazandı.

GENÇ KUŞAK
Sakarya’da tiyatro sanatına yeni yetenekler kazandırmak için yoğun bir çalışma içinde olan Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz, her yaştan çok sayıda tiyatroseverin bu işe gönül vermesinden büyük memnunluk duyduğunu belirterek, özellikle genç kuşak öğrencilerin mutlaka en az bir sanat dalıyla ilgilenmesi gerektiğini söyledi.

29 Haziran 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR’DA DÜŞÜŞÜN NEDENLERİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara