BEYZA VE OĞUZ EVET DEDİ


Beyza ve Oğuz Gökhan Aslan düzenlenen düğün cemiyeti ile bir ömür hayata evet dedi. Düğün cemiyetine çok sayıda davetli katıldı.

Hendek’te emekli öğretmen Özcan ve Nazlı Aslan çiftinin oğulları Oğuz Gökhan, Adapazarı esnaflarından İlhan ve Saime Sancaklı çiftinin kızları Beyza ile dünya evine girdi. Uludere Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen düğün cemiyetine Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, SATSO Başkan Yardımcısı Cem Gün ve SATSO Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Ür, eğitim camiası, iş adamları, Sancaklı ve Aslan ailelerinin yakınları ve sevenleri katıldı. Beyza ve Oğuz Gökhan çiftinin nikahınıı Belediye Başkanı İrfan Püsküllü kıyarken nikah şahitliklerini SATSO Başkan Yardımcısı Cem Gün ve SATSO Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Ür yaptı.

27 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara