HACER İLE SERDAR EVLENDİ


Sebze Hali kabzımallarından Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya Şubesi üyelerinden Serdar Tınaz ile Bilge Hastanesi personeli Hacer Albayrak; Serdivan Düğün Salonu’nda gerçekleşen nikâh töreni ile bir ömür boyu sürdürecekleri mutluluklarına “evet” dedi

Raziye ve Rahim Tınaz çiftinin Sebze Hali kabzımallarından ve oto alım satım işi yapan Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya Şubesi üyesi olan oğlu Serdar Tınaz ile Yurdanur & İhsan Albayrak çiftinin Bilge Hastanesi personeli olan kızı Hacer Albayrak; Serdivan Düğün Salonu’nda gerçekleşen nikâh töreni ile bir ömür boyu sürdürecekleri mutluluklarına “evet” dedi. Hacer ile Serdar Tınaz çiftini tebrik eden Serdivan Belediyesi Başkan Yardımcısı Selvet Karaoğlu; “hayırlı olsun” dileğiyle nikâh cüzdanını gelen hanıma takdim etti.

27 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara