SAĞLIĞINA KAVUŞTU!


Sakarya’da iki adet şah damarı tıkalı olan bir kişi, İstanbul’da yapılan ameliyatla İstanbul’da sağlığına kavuştu.

Kaynarca ilçesinde yaşayan Seyit Kop isimli vatandaş kısa süre önce geçirdiği kısmı felç sonrasında iki adet şah damarının tıkalı olduğunu öğrendi. Kapanan iki damarı Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde yapılan anjio ile açılmak istendi. Yapılan ameliyat sonucu damarları açılamayan 64 yaşındaki Seyit Kop'un ailesi hastalarını ameliyat olması için başka bir yere götürmek istedi. Hastane çalışanları tarafından ‘Riksli masada kalır’ denilen Kop, isimli vatandaş ambulans ile İstanbul'da özel bir hastaneye sevk edildi. 

Burada Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Yusuf Kalko tarafından ameliyat edilen hasta başarılı geçen operasyonun ardından tekrar sağlığına kavuştu. Seyit Kop'un kızı Büşra Köse konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Babamın iki tane şah damarıda yüzde yüz tıkalı durumdaydı. Sakarya'da yapılan ameliyat ile babamın damarlarını açamadılar. Önce Allah'a sonrada Yusuf hocamıza şükranlarımızı sunuyorum. Babamı bize bağışladılar" dedi.  İHA

23 Haziran 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara