FİNALDE KOŞMAYANLAR TFF’YE KOŞTU!


Cevat Ekşi’nin düşünmediği teknik heyet ve futbolcular TFF’ye gitti.

Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim Erçağ Evirgen ve Metekan Yılmaz’a ödenmesi gereken 300 bin TL’lik borcu ödeyerek transfer engelini kaldırdıktan sonra 12 yeni dosya devreye girecek.

ŞİMDİLİK SORUN DEĞİL
Cevat Ekşi yönetiminin yeni sezon öncesi kadroda düşünmediği Batuhan Karadeniz, Ercüment Kafkasyalı, Beykan Şimşek, Tufan Kelleci, Ramazan Civelek, Yasir Subaşı, Ferhat Yazgan, Mahir Sağlık, Yunus Emre Yalçın, Cenk Kaplan, Sezer Badur ve Ramazan Çevik alacakları nedeniyle TFF’ye gitti. Bu başvuruların Sakaryaspor’a seneye transfer mevsiminde sorun çıkaracağı ifade edilirken Erçağ Evirgen ve Metekan Yılmaz’a olan borç nedeniyle Sakaryaspor’un şuan transfer yasağı var, Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim 300 bin TL’lik borcu ödeyerek transfer engelini kaldıracak ve yeni transferlere lisans çıkarmakta sorun yaşamayacağız.

23 Haziran 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara