‘İFTİRALARLA ÖNÜMÜZÜ KESEMEYECEKLER’


Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi başkanlığına aday olan Ahmet Aya, kooperatifin ortaklarının yoğun olduğu Osmaneli bölgesinde çalışmalara ağırlık verdi. Aya, “Allahın izni, ortaklarımızın da desteği ile 27 Haziran’da hizmet için yine APEK’in başında

“PROJELERLE YOLA ÇIKTIK”
Ekibiyle birlikte Sakarya’nın yanında kooperatifin hizmet verdiği Bolu, Düzce ve Osmaneli’nde de köy köy gezen, çiftçilerle birebir görüşerek hizmet ve projelerini anlatan Ahmet Aya, “Biz sadece ‘çiftçimize daha iyi nasıl hizmet ederizin’ peşindeyiz. İftiralarla, ayak oyunları ile seçim kampanyaları yapmıyoruz. Çiftçimiz ile iç içeyiz. Çiftçilerimiz ile birebir görüşüyoruz.  İhtiyacı olan hizmetleri, beklentilerini en iyi biz biliyoruz. Biz bildiğimiz içinde projelerimiz ile yola çıktık” şeklinde konuştu.

“ÇİFTÇİLERİMİZİN GÜVENİ TAM”
Köylerde özellikle muhtarların büyük desteğini arkasına alan Aya, “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” diyoruz. Geçmişte yaptığımız hizmetleri bilen çiftçilerimiz, yeniden yönetime geldiğimizde neler yapabileceklerimizi çok iyi biliyorlar. Biz bugüne kadar daima çiftçilerimizin hak ve menfaatleri için çalıştık, hizmet ettik. Çiftçimizin güvenini kazandık. O güven bugün yine bizim yanımızda. Gittiğimiz her yende bunu çok net bir şekilde görüyoruz. Allah’ın izni, ortaklarımızın desteği ile 27 Haziran’da yine bu kutsal görevin başında olacağız” diye konuştu.

23 Haziran 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara