DERNEKKIRI GENÇLİĞİ BULUŞTU


AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları tarafından düzenlenen 'Dernekkırı Bölgesi Gençlik Buluşması' Çökekler Konağında coşkulu ve yoğun katılımla gerçekleşti.

Milletvekili Adayı Ali İnci'nin de katıldığı programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkan Vekili Metin Kurtuluş seçimlerin önemine vurgu yaparak ülke olarak 2023 hedeflerine ulaşılabilmesi için 24 Haziran’da güçlü bir şekilde sandıktan çıkmaları gerektiğini ifade etti.
GENÇLERLE BULUŞTU
Milletvekili adayı Ali İnci, "Önümüzde çok önemli bir seçim var. Gençler görüyorsunuz bir tarafta ömrünü ülkesine adayan, gece gündüz demeden çalışan, ülkesini dünya standartlarına taşıyan bir lider var, diğer tarafta ise sadece yapılanları yıkacağız diyenler var. İyi düşünün, geleceğiniz için Recep Tayyip Erdoğan diyoruz, AK Parti diyoruz. Vakit Türkiye vakti" dedi.

21 Haziran 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara