GÜRSES NEDEN ADAY OLMADI?


Halit Evin “yokum” dediğinde İsmail Gürses’in “devam” etme şansı ortadan kalktı.

İsmail Gürses ve Halit Evin’in olmayışının ardında, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun desteğini alamamış olmalarının yattığı bilgisine ulaştık, Cevat Ekşi 39. Başkan olarak nöbeti devraldı.

Sakaryaspor 53. kongresini 17 Haziran’da yaptı, Cevat Ekşi yarım asırlık çınarın 39. başkanı olurken şampiyonluğu finalde kaybeden İsmail Gürses’in liste çıkarmaması genel kurulun en büyük sürprizi olarak geride kaldı. Başkanlığa İsmail Gürses yönetiminden koparak aday olan Cevat Ekşi ulaşırken Yeni Sakarya spor servisi olarak İsmail Gürses’in neden aday olmadığını araştırdık ve Halit Evin “yokum” dediğinde İsmail Gürses’in “devam” etme şansının ortadan kalktığına ulaştık. Genel kurul öncesi İsmail Gürses’le görüşen spor yazarı arkadaşımız Temel Yürek

“Neden aday değilsiniz?” sorusuna yanıt alamazken
Halit Evin’in gergin hali gözlerden kaçmıyordu. Halit Evin ve İsmail Gürses’in olmayışının ardında, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun desteğini alamamış olmalarının yattığı bilgisine ulaştık. Evin’in 6 milyon TL’lik peşin ödemeyle vergi borcunu kapatma isteğine Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun olumsuz yanıt vermesi İsmail Gürses’in yalnız kalmasına yol açtı ve yeni başkan Cevat Ekşi nöbeti devraldı.

21 Haziran 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara