AYA: GEYVELİ ÇİFTÇİLER YANIMIZDA


APEK yönetim kurulu başkanlığına yeniden aday olan Ahmet Aya ve ekibi, Sakarya’nın yanı sıra Bolu, Düzce ve Osmaneli’de de çalışmaları yoğun tempoda sürdürüyor. Özellikle çalışmalara Geyve bölgesinde ağırlık veren Aya’ya, Geyveli çiftçiler destek verdi.

MUHTARLARIN DESTEĞİNİ ALDI
Aya’nın yönetim listesinde yer alan Geyve bölgesi temsilcisi Erol Atalay, ekibiyle birlikte ilçede gitmedik köy bırakmadı. Geyve’li muhtarların desteğini de arkasına alan Atalay, “Tüm muhtar arkadaşlarımızın yanında, Sulama Birliği başkanımız da yanımızda olduğunu belirterek, ekibimize tam destek sözü verdiler. Ekibimiz adına kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

KÖYLERDEN TAM DESTEK
Safibey, Çengel, Bozören,  Kozan ve Sarıgazi köylerini ziyaret eden Erol Atalay, Ahmet Aya başkanlığında ekiplerinin hazırladığı projeleri anlatıp, çalışmalar hakkında çiftçileri bilgilendirdi. Gittiği köylerde çiftçilerin büyük ilgisiyle karşılanan Aya’nın ekibi, çiftçilerden tam destek aldı. Çiftçiler Son dönemde kooperatiften istedikleri gibi faydalanamadıklarını ileri sürerek, “Ahmet başkan döneminde her şey çok farklıydı. Kooperatif hizmetleri bu kadar sınırlı değildi. Bizler çiftçinin derdiyle dertlenen, çiftçinin dilinden anlayan bir başkan istiyoruz” dediler.

21 Haziran 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
İmar barışında yeni düzenleme yapıldı. Söz konusu düzenlemelerin yer aldığı Yapı Kayıt Belgesi Verilmesine İlişkin Usul ve Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Usul ve Esaslar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.
İMAR BARIŞINDA YENİ DÜZENLEME! BOĞULMAYA RAMAK KALA! BALKANLIOĞLU’NA ANLAMLI ZİYARET TÜGVA’DAN ERENLER’E ZİYARET KARASU’DA GAZİLER GÜNÜ ‘GAZİLERİMİZ ÖNEMLİ DEĞERLERİMİZDENDİR’ YENİ BAŞKAN CAN AKADEMİYE SON BAŞVURU 20 EYLÜL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YERLİ OTOYA TALİP OLMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara