İNCİ DURMAK BİLMİYOR


AK Parti Milletvekili Adayı Ali İnci ziyaretlerine Adapazarı'nda devam etti.

Adapazarı İlçe Başkan Vekili Metin Kurtuluş Belediye meclis üyeleri il ve ilce yöneticileri ile Bosna Caddesinde esnafları ziyaret eden İnci, ardından Muhtarlar Federasyonunu ziyaret etti. Yenidoğan Mahallesi esnaf ziyareti ile devam eden programda ardından İnci ve beraberindeki heyet ile Eğitim Bir-Sen sendikasını Güney Garajını, Mihtatpaşa Donatım bölgesini, Rüstemler, Karaköy ve Çökekler Mahallelerini ziyaret etti.

GÜÇLÜ TÜRKİYE
Adapazarı Çökekler'de vatandaşların yoğun katılım gösterdiği toplantıda partililere seslenen İnci, "Seçimlere çok kısa bir süre kaldı. Değerli kardeşlerim başaramayacaklar, bizi bölemeyecekler, bunlara fırsat vermeyeceğiz. Ülkemiz zaman zaman zor şartlardan geçiyor fakat hamdolsun hepsinden güçlenerek çıkıyoruz. Ne olursa olsun yatırımlarımıza ara vermiyoruz. Kanal İstanbul projemize hayata geçtiğinde gemiler ücret karşılığı kanaldan geçecek. Süveyş kanalı Panama kanalından nasıl ücret vererek gemiler geçiyorsa, biz de ücret alacağız. Ekonomimiz büyüyecek güçlenecek. Bunun için Avrupa ayaklanıyor, güçlü bir Türkiye istemiyorlar. Biz bu oyunları bozduk bozmaya devam ederek liderimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. İnşallah biliyorsunuz ben herkesin vekili olmak için yola cıktım bana her zaman ulaşabilirsiniz” dedi.

2023 HEDEFLERİ
Çökekler mahallesinden Karaköy mahallesine geçen İnci, Roman vatandaşların düğününe katıldı. 24 Haziran seçimlerinin önemine değinen İnci, “Muhalefet yakmaktan yıkmaktan başka bir şey yapmıyor biz üretiyoruz ülkemizin geleceği için yatırım yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Yeni Türkiye için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a AK Partiye destek vermemiz gerekiyor” dedi. Rüstemler mahallesini de ziyaret eden İnci, “Ülkemizi 2023 hedeflerine taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Sizlerin dua ve desteklerinizi istiyorum. Vakit birlik vakti, vakit Sakarya vakti, Vakit Türkiye vaktidir” dedi.
Ali İnci bugün de ziyaretlerini Tarihi uzunçarşı ve Atatürk Bulvarı'nda sürdürerek esnaf ve vatandaşlar sohbek etti.

20 Haziran 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara