“ŞİDDETE MÜSAMAHA GÖSTERMEYECEĞİZ”


İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Pamukova İlçe Devlet Hastanesi’nde hasta yakınları tarafından görevi başındaki doktora yapılan çirkin saldırıyı kınadı.

Pamukova’da meydana gelen olayda, bir düğünde tartışarak darp edilen kişiler tedavi için Pamukova İlçe Devlet Hastanesi’ne getirilirken yakınları görevini yapmaya çalışan Doktor Mehmet Alp’e saldırdı.

HASTANEDE TERÖR ESTİRDİ
Olayın ardından basın açıklaması yapan İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Aziz Öğütlü, hastanede acil serviste görevli Doktor Mehmet Alp’in yaralanan kişileri muayene ettiği sırada yaşanan saldırı sonrasında olaya müdahale eden güvenlik güçlerine de saldıran şahısların hastanede adeta terör estirdiğini dile getirerek açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “Ne için, nerede olduğunu unutarak hastanede doktoru darp eden polise saldıran şahısların biber gazıyla etkisiz hale getirilerek gözaltına alındıklarını öğrendik."

MÜSAMAHA GÖSTERMEYECEĞİZ
"Sağlık çalışanlarına yapılan hiçbir şiddet olayına asla müsamaha göstermeyeceğimizi herkes bilsin. Görevi insanlara sağlık hizmeti sunarak şifa vermek olan doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza yönelik sözlü ve fili her saldırının karşısındayız.  Adli mercilere yansıyan olayın cezasız kalmaması için olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Yaşanan olayı bir kez daha kınayarak, doktorumuz Mehmet Alp ve olayda saldırıya maruz kalan güvenlik güçlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.” dedi.

20 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara