NCİ: İLK TURDAN ŞÜPHEMİZ YOK


Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimi çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulunan Ak Parti Adapazarı İlçe teşkilatı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ali İnci’yi ağırladı.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesinin kendi mülkiyeti olan binasında gerçekleşen ziyarette Ali İnci, kendisinin de öğretmenlik yıllarında Eğitim-Bir-Sen üyesi olduğunu ve aktif olarak çalışmalara katıldığını ifade etti.

"İNANCIMIZ TAM"
İnci; “Eğitim-Bir-Sen sendikamızın geçmişten bugüne aldığı mesafe takdire şayan. Bugün böyle güzel bir binayı sendikaya kazandıran yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın ilk turda seçileceğine dair hiçbir şüphemiz yok. Milletvekilliği seçimlerinde Sakarya’da en az 6 milletvekili çıkarabilecek durumdayız şu anda. Mecliste yeterli çoğunluğa ulaşacağımıza inancımız tam” şeklinde konuştu.

İSTİKRAR, İSTİKBAL, İSTİKLAL
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; “Bizler büyük Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman istikrardan ve devletimizin bekasından yana olduk. Biz hep hakkın, adaletin, milletin, Türkiye’nin, ümmetin yanında durduk. Millete hizmet, hakka hizmet fikrinin yanında yürüdük. Bizimle aynı ufka, aynı geleceğe bakan, aynı istikamette yol alanlarla yürüyeceğiz. Her zaman olduğu gibi, bugün de istikrar, istikbal, istiklal diyoruz” dedi.
Ziyarette Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile Ak Parti Adapazarı Teşkilatı üyeleri de hazır bulundu. Ziyaret sonunda sendika binası gezilerek hatıra fotografı çekildi.

19 Haziran 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara