MUTLULUĞU PAYLAŞTILAR


Erenler Zinnet Dilmen Ana Okulu ve Şehit Gülşah Güler Ana Okulu, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji bölümüne yardımlaşma ve paylaşma projesi kapsamında yardımda bulundu.

Proje kapsamında toplanan yardımlarla hastane odaları düzenlendi, boya badana işleri yapıldı. Konuya ilişkin açıklamada, “Hasta çocuklarımızın istekleri yerine getirilmiş ve çocuklarımıza çeşitli hediyeler verilmiştir. Erenler İlçe Milli Eğitim  Müdürümüz Koray Oktay Özten önderliğinde ve Şube Müdürümüz Rıdvan Acar eşliğinde, Zinnet Dilmen Anaokulu Müdürü Hacer Uluköylü, Şehit Gülşah Güler Anaokulu Müdürü Melike Odabaşoğlu ve çok değerli öğretmenlerimizin de katılımıyla gerçekleşmiş olan projemize Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar, Başhekim Yardımcısı Dilek Bingöl Aydın, Çocuk Hemotoloji ve Onkoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Bükavcı ve sevgili hemşirelerin de desteği ile gerçekleştirdiğimiz projemiz bize ve sevgili çocuklarımıza mutluluk vermiştir” denildi.

18 Haziran 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara