MHP OVA MAHALLELERİNE İNDİ


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayları 3 vekil adayıyla ova mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı

MHP Milletvekili adayları Muhammed Levent Bülbül, Ali Doğan Eroğlu ve Melikşah Budak, Adapazarı'nda bayram ziyaretleri gerçekleştirdi.
Merkeze bağlı ve aralarında Köprübaşı, Poyrazlar, Taşlık, Çökekler, Budaklar, İlyaslar, Turnadere ve Kavaklıorman'ın da yer aldığı 25 mahallede seçmenle buluşan adaylar, hem vatandaşla kucaklaşıp bayramlaştı hem de Cumhur İttifakı'na ve MHP'ye destek istedi. 3 vekil adayıyla, 3  ayrı ekip halinde gerçekleşen bayram ziyaretlerinde adaylara MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

18 Haziran 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara