AK PARTİ ADAPAZARI BAYRAMDA BİR ARAYA GELDİ


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Bayramın birinci günü teşkilatın önünde Demokrasi Meydanında Bayramlaştı

Bayramlaşma Programına Genel Merkez SKM Başkanı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Genel Merkez MDK Üyesi Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, İl Başkanı Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, Meclis Belediye meclis üyeleri, İlçe Teşkilatı yöneticileri, Mahalle başkanları ve Yöneticileri yanı sıra üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen bayramlaşma programında konuşan İlçe Başkan Vekili Metin Kurtuluş, İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutladı. Kurtuluş, “Hamdolsun mübarek Ramazan ayını eda ettik. Allah niyetlerimizi, oruçlarımızı kabul etsin. Ramazan Bayramına bu yılda ulaşmanın sevincini ülke olarak birlikte yaşıyoruz. Maneviyatın ön planda olduğu Ramazan Ayının sonunda ulaştığımız Ramazan Bayramını, Ramazanın maneviyatına uygun bir şekilde, eş, dost, akraba, komşu ziyaretleriyle, birlik ve beraberlik ortamında geçirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile siz değerli kardeşlerimiz Ramazan Bayramını ve Değerli Babalarımızın Babalar gününü şimdiden kutluyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Bayramlaşma sonrası İlçe Teşkilatını Ziyaret eden İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Genel Merkez SKM Başkanı Ali Ihsan Yavuz “24 Haziran Seçimlerinin önemine değinerek teşkilatlar olarak Son güne kadar durmadan aralıksız çalışmamız gerekmektedir. Yeni dönem Ülkemiz için geleceğimiz için dönüm noktası olacak ve inşallah ülkemizin önü bundan sonra tamamen açılacaktır” dedi. İlçe Teşkilatında Seçim Sonuç alma sistemi ( SAS) sisteminde Yapılan yenilikler hakkında bilgi veren Yavuz teşkilâttaki (SAS) sistemi hakkında bilgi aldı sistemin hızlı çalışması ve sonuçların sisteme hızlı girişlerinin yapılmasının önemini anlattı. Yavuz, “Vakit Türkiye Vakti Vakit Sakarya Vaktidir” dedi.

18 Haziran 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara