SAKARYASPOR'DA YENİ DÖNEM


Sakaryaspor'un yeni başkanı Cevat Ekşi oldu.

Sakaryaspor'un, Rüstemler Tesisleri'nde yapılan 39. Olağan Genel Kurulu'nda Cevat Ekşi tek aday olarak gösterildi. Tek aday olması nedeniyle açık oylamayla yapılan seçim sonucunda Ekşi, oy çokluğuyla başkanlığa seçildi.

Seçim sonrasında tebrikleri kabul eden Ekşi, yaptığı konuşmada, Sakaryaspor'u daha üst liglere taşımak için göreve talip olduklarını söyledi. Ekşi, herkesi Sakaryaspor çatısı altında toplayarak bir aile oluşturmayı hedeflediklerini dile getirerek, kongrenin kazananının Sakaryaspor olması temennisinde bulundu.

EKŞİ’NİN LİSTESİ

YÖNETİM KURULU
Cevat Ekşi (Başkan), Cumhur Genç, Kemal Ekşi, Murat Filizfidan, Hüseyin Aydınlı, Halit Köseoğlu, Sinan Karabaş, Erkan Sezgin, Tayyar Çelik, Yahya Albayrak, Mücahit Özcan, Burçin Şahindur, Göksel Cihan, Sercan Damar,  İrfan Şimşek, Erkan Ocak, Olcay Sakallı, Melih Dalkılıç, Günay Yücel, Mücahit Hünerli, Serkan Kocaşakar, Ertuğrul Kesiç, Olcay Meriç, Tayfun Zeki, İsmail Bakkal, Enes Çin

DİĞER KURULLAR
Denetleme Kurulu; Yaşar Zımba, Enver Toçoğlu, Yavuz Köprülüoğlu, Tezcan Demir, Uğur Kobaş ve Uğur Hızal’dan oluşurken, Disiplin Kurulu’nda Akın Göktürk, Cemal Başaran, Serdar Özgarip, Murat Kaya, Yaşar Şimşek, Murat Şahindur’dan oluştu. Yüksek Divan Kurulu’nda ise ş isimler yer aldı: Musa Genç, Tuncer Tepe, Mehmet Atay, Bülent Yılmaz, Erdal Taşkın, Adnan Şeker, Ali İnci, Halit Evin, Vedat Yaşlıca, Selahattin Aydın.

17 Haziran 2018 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara