AF DİLEDİ!


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seçim standında görevli gençlere saldıran kişi, bu kez aynı stant önünde 'Boynum kıldan incedir' deyip af diledi

MHP'nin Çark Caddesi üzerinde bulunan seçim standında aralarında bayanların da yer aldığı görevlilere saldırarak darp eden U.Ç., "13 Haziran günü saat 16.00'da iş yerimde iken yanıma gelen bir arkadaşımın 'eşini darp ediyorlar' şeklinde yanlış bilgi vermesi üzerine, bilinçsizce gittiğim olay yerinde, yine kalabalığı görünce bilinçsiz şekilde 2 arkadaşımı ve üzülerek beyan ediyorum ki, yine bilinçsiz bir şekilde Milliyetçi Hareket Partisi standında bulunan görevli bayanlara istemeyerek darp uyguladım" dedi.

Olayın siyasi bir boyutu olmadığını savunan U.Ç., "Ben vatanını, milletini seven biri olarak, vatan millet uğruna çok büyük bedeller ödemiş Milliyetçi Ülkücü Hareket'ten çok özür diliyorum. Büyük Milliyetçi Ülkücü Camianın önünde boynum kıldan incedir. Aflarına sığınıyorum" ifadelerini kullandı.

15 Haziran 2018 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara