BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN


Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse Ramazan Bayramının birliğimizi daim kılması için bir vesile olmasını diledi.

RAMAZAN BAYRAMI
Tüm Sakarya halkının Ramazan Bayramını kutlayan Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse,bayramların birlik olmak ve bir araya gelmek için önemli bir vesile olduğunu söyledi. Op. Dr. Köse, “Mübarek Ramazan Ayının bereket ve merhamet dolu atmosferini geride bırakarak Ramazan Bayramımızı idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Bu gibi dönemler toplumsal duyarlılığımızın doruğa çıktığı, yardımlaşma kültürünün daha coşkun bir halde yaşandığı ve kardeşliğimizin pekiştiği mümtaz zamanlardır. Bayramlar huzurdur, sevgidir, kardeşliktir. Bayramlar birlikte olmak, bir düşü paylaşmaktır. Birliğimiz, huzurumuz, sevgimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Ramazan bayramımız kutlu olsun” dedi.

15 Haziran 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara