1 MİLYAR DOLAR SÖZÜ


Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Sakarya’nın jeopolitik durumunun yatırım için çok elverişli olduğunu belirterek, “Sadece Sağlık turizmi gibi tek bir kalemde bile 1 milyar dolardan fazla yatırımı Sakarya’ya çekeceğim” dedi.

SAĞLIK YATIRIMLARI
Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, seçim çalışmalarını Ferizli’de sürdürdü. Sakarya’nın jeopolitik konumunun yatırımlar için çok cazip olduğunu da vurgulayan Yıldırım, “Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Sakarya’nın vizyonunu belirlerken, bölgesel planlama içerisinde burasının sağlık yatırımları için ideal olduğunu söylüyor. Ben işadamıyım. Bu konularla ilgili, özellikle de sağlık turizmi ile ilgili yurt dışı iletişim halinde çok ciddi yatırımları yöneten arkadaşlarım var. Bu yatırımları Sakarya’ya çekecek bir ilgi alaka olmadığı için başka arayışlara yönelmişler. Sadece tek kalemde, 1 milyar doların üzerindeki bir yatırımdan bahsediyorum. Bunu inşallah Sakarya’ya çekeceğiz. Prensipte sorun yok. Yeter ki ilgi alaka gösterelim. Üstelik bunun kat kat fazlası da var.” dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Saadet Partisi Milletvekili adayları dur durak bilmeden şehri karış karış dolaşıyorlar. Milletvekili adayı Ali Gürler Akyazı’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili adayı Ayşe Güçlü de Pamukova’da ziyaretlerini sürdürdü. Kerim Ali Aksoy ise çalışmalarına Ferizli ilçesinde devam etti.

13 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara