‘EN ÖNEMLİ SINAV BU DEĞİL’


Adabilim Okulları 12. Sınıf öğrencileri için okul bahçesinde ailelerinin ve geçtiğimiz yıl ki mezunlarının da davet edildiği geniş katılımlı bir mezuniyet iftarı programı düzenledi.

Adabilim Okulları 12. sınıf öğrencilerinden Muaz Köse’nin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yenilen yemeğin ardından davetlilere öğrencilerin fotoğraflarından oluşan bir sinevizyon gösterisi sunuldu. Daha sonra Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Bademli'nin takdimi ile öğrencilerimize öğretmenleri tarafından plaketleri verildi. Okul birincisi olarak mezun olan Mete Gül isimli öğrencinin plaketi de Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Şahin tarafından verildi.

“SINAV BİR EŞİKTİR”
Genel Müdür Yardımcısı Yaşar Şahin “Öğrencilerimiz, öğretmenleri ile birlikte özverili bir şekilde çalışarak bugüne geldiler. Bu noktadan sonra biz tüm kalbimizle ve dualarımızla öğrencilerimizin yanındayız. Onları önemli bir sınav bekliyor ama şunu unutmamalarını istiyoruz. Bu sınav bir eşiktir ama asla hayatlarının en önemli sınavı değil. Biz bu süreçte onları hayatın gerçek sınavına da hazırlamaya çalıştık. Sonuç ne olursa olsun hayatlarının bundan sonraki sürecinde de onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ardından öğrenciler sürpriz yaparak, öğretmenleri için hazırladıkları ve her birine özel metin yazdıkları plaketleri öğretmenlerine takdim etti. Gece havai fişek gösterileri ve hatıra fotoğraflarının çekilmesi ile son bulundu.

13 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara