KARNELERİNİ TORUNLARININ ELLERİNDEN ALDILAR


Hendek Çamlıca İlkokulunda Okuma-yazma kurslarına katılanlar karnelerini torunlarının elinden aldı.

Millî Eğitim Bakanlığı’nın koordinasyonu ile gerçekleştirilen “Okuma-Yazma Seferberliği”nde Çamlıca ilkokulu’nda açılan Okuma- Yazma kurslarında başarılı olan kursiyerlere okulun karne töreninde torunları ile birlikte karneleri verildi.

Törende konuşan okul Müdürü Hüseyin Karakuş “Cumhurbaşkanınımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ve eşi Hanımefendi Emine Erdoğan’ın himayelerinde, başlatılan okuma- yazma seferberliği için bölgemizde  yaptığımız tespitlerde 105 işinin okuma yazma bilmediğini ve bunlardan 40 kişinin açılan kurslara kayıtlarının sağlandığını, kursa katılanların genelde anneanneler ve babaanneler olduğunu bunların da kurslara severek ve eğlenerek geldiklerini dile getirerek kursların kendileri için çok anlamlı ve önemli olduğunu söyledi. Kursları çeşitli etkinliklerle devam ettirdiklerini kendileri için de çok eğlenceli geçtiğini belirterek “Bu karne töreni benim otuz yıllık meslek hayatımın en anlamlı ve önemli karne törenidir bu nedenle kursa katılan kursiyerlere ayrıca emeği geçen öğretmen ve idareci arkadaşlarıma da teşekkür ederim” dedi.

13 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara