GİZEMFRİT AMERİKA’DA


Dünyanın ikinci büyük emaye kaplama üreticisi Gizemfrit, şirketin en önemli ihracat pazarlarından biri olan Amerika’da her üç yılda bir gerçekleşen ve bu yıl 24.sü düzenlenen Uluslararası Emaye Kongresi’ne katıldı.

Gizemfrit üst düzey yöneticileri kaplama sektörünün önemli oyuncularıyla bir araya gelerek yeni teknolojileri yakından gözlemledi.

6 kıtada 60 ülkeye ihracat gerçekleştiren Gizemfrit’in en önemli pazarlarından biri olan Amerika’nın Chicago şehrinde düzenlenen kongreye bu yıl dünyanın dört bir yanından 250 kişi katıldı. Kongreye aynı zamanda sponsor olan Gizemfrit’in üst düzey yöneticilerinden oluşan ekibi, tüm rakiplerin dünya pazarındaki aksiyonları hakkında bilgi sahibi olurken, mevcut ve potansiyel müşterilerle de kongre aracılığıyla buluştu.

Kongrede konuşulan başlıca konular; dünya ticaret ve ekonomisi, Avrupa pazarındaki güncel yönetmelikler, lityum ve kobalt başta olmak üzere ana hammaddelerin piyasalardaki etkisi, ink-jet teknolojisi, yenilikçi kabin ve fırın sistemleriydi. Emaye ile ilgili teknik bilgilerinde yer aldığı sunum programı 2 gün boyunca aralıksız devam etti.

12 Haziran 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara