HİKÂYE YAZARLIĞI EĞİTİMİ BAŞLIYOR


Serdivan Halk Eğitim Merkezi tarafından gençler için hazırlanan ‘İlk Damla Hikâye Atölyesi’ çalışması temmuz ayının ilk haftası başlıyor.

Atölyeye 8. sınıfı bitirmiş olanlar dâhil lise öğrencileri katılabilecek. Serdivan Halk Eğitim Merkezi’nden yapılan açıklamada, atölyeye katılan öğrencilerin hikâye yazarak; sebep-sonuç çerçevesinde problem çözme yeteneklerini geliştirip, insanların neyi neden yaptıklarını ya da söylediklerini çok daha iyi anlayabilecekleri belirtildi. Atölyeye katılmak isteyen öğrenciler 30 Haziran 2018 tarihine kadar Serdivan Halk Eğitim Merkezi’ne başvurabilecek. İlk ders 9 Temmuz’da başlayacak. “Hikâye yazmak yeni bir dünya kurmaktır” sloganıyla anlamlı bir etkinliğe hazırlanan ‘İlk Damla Hikâye Atölyesi’ne katılan öğrenciler, atölye sonunda emeklerinin karşılığını hikâye kitaplarını imza gününde imzalayarak alacak.

11 Haziran 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara