‘SAKARYA’DA FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK VAR’


Saadet Partisi Sakarya milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, “İnsanlarımız ‘Konuşursam başıma bir şey gelir’ düşüncesiyle sindirilmiş. Sakarya, fırtına öncesi sessizlik yaşıyor. İnsanlarımız sandıkta konuşacak.” dedi.

“DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ”
Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım seçim çalışmalarını sürdürüyor. Diğer seçimlere göre sahaya büyük bir sessizliğin sahip olduğunu belirten Yıldırım, “İnsanlarımız bıktırılmış, yıldırılmış. Konuşursam başıma bir şey gelir düşüncesiyle sindirilmiş. Sakarya, fırtına öncesi sessizlik yaşıyor. İnsanlarımız sandıkta konuşacak. Tıpkı 2002 seçimlerinde olduğu gibi öyle bir konuşacak ki, Türkiye’nin siyasi düzeni baştan sona yenilenecek, değişecek. Ve Türkiye 25 Haziran sabahı güzel bir güne uyandıklarında görecekler ki, aslında ülkemiz asla ve asla alternatifsiz değilmiş. Bu dip dalga Sakarya’dan başlayacak. Sakarya, değişimin öncüsü olacak.” Şeklinde konuştu.

“SAADET PARTİSİ’NE TEVECCÜH VAR”
Sahada Saadet Partisi’ne büyük bir teveccüh olduğunu memnuniyetle gördüklerini anlatan Yıldırım, “Her gittiğimiz yerde insanlarımız ile kucaklaşıyoruz. Saadet Partisi’nin bu ülkenin ve Sakarya’nın hiçbir zaman eskimeyecek bir dostu olduğunu görüyorlar ve bunu artık bize hissettiriyorlar. Çünkü bizim insanımızın kendisine en yakın gördüğü parti Saadet Partisi’dir. Biz bu düşüncenin bu seçimde oya dönüşerek, Saadet Partisi’ne ülkeyi yönetme ehliyetinin verileceğine inanıyoruz. Artık Sakarya da hak edildiği gibi yönetilmeli.” dedi.

11 Haziran 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara