‘GENÇ AKILLARA İHTİYAÇ VAR’


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Ülkemizin genç akıllara ihtiyacı var. Artık ülke adına söz sahibi olan kardeşlerimiz ülkemizin bekası için 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyecek.”

Erenler Belediyesi düğün salonunda gerçekleşen etkinlikte 18 yaşını doldurmuş ilk defa oy kullanacak 600 genç iftarda buluştu. Programa ev sahipliği yapan erenler belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Ülkemizin genç akıllara ihtiyacı var. Artık ülke adına söz sahibi olan kardeşlerimiz Ülkemizin bekası için daha iyi bir Türkiye için 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyecek. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi ‘Gençlerimizin istikameti demek Türkiye’nin istikameti demektir.’ Sizler istikamet üzere olacaksınız ki Türkiye’de hedeflerine ulaşabilsin” diyerek katılımlarından dolayı gençlere teşekkür etti.

“TÜRKİYE TARİHE MÜDAHALE EDİYOR”
AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen “Türkiye’nin de dâhil olduğu coğrafyada, yeniden bir tarih yazılıyor. Tarih doğruları söyler ama 50-100 yıl geriden doğruları söyler. O zaman o doğruları öğrenmenin ve bu doğruların artık bizim için kıymeti pek kalmaz.  Oysa akıllı toplumlar tarih yazılırken bunun farkına varır ve tarihe müdahale eder. Çok şükür ki Türkiye bu defa, yazılmakta olan bu tarihe müdahale ediyor. En son bu coğrafyada bu benzer bir tarihi toparlanma I. Dünya savaşında olmuştu ve I. Dünya savaşına biz hasta adam modunda yakalanmış, bizim hiçbir meselede fikrimiz alınmadan ve bizi de bağlayacak birtakım kararlar alınmıştı. Biz o kararların faturasını hala ödemeye devam ediyoruz.”

“TÜRKİYE TESLİM OLMAYACAK”
İsen “İnşallah bu defa Türkiye güçlü ekonomisi ve arkasında çok güçlü halk desteği ile birlikte bu oyunlara teslim olmayacak. Bu bakımdan bizim parlamentoda çok güçlü olmamız lazım, Türkiye’nin başkanlık sistemini tartışmaya çalışanlara fırsat vermemiz lazım. Bu çerçevede önümüzdeki 5 yılı adeta Türkiye’yi takip edecek bir dönem olarak iyi değerlendirmemiz lazım. Burada her oyun son derece önemli bir rolü var. Şimdi hayatında ilk defa oy kullanacak genç arkadaşlarımızın böyle kutlu bir mesai çerçevesi içerisinde ortaya sunacakları katkılarla inşallah 24 Haziran’da hayırlı bir sonuç elde edilmiş olunacak” dedi 

“GENÇLER KEFİL, KENAN ABİ VEKİL”
Gençlerin “Gençler kefil, Kenan abi vekil” tezahüratları ile kürsüye gelen Sofuoğlu 24 Haziran'da Güçlü Türkiye için sandığa gidileceğini belirterek, nasıl bir vekillik profili çizeceğini de açıkladı. Sofuoğlu, "Ülkemizin bekası için Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a güçlü destek vereceğiz. Dün gençlerin Kenan ağabeyi idim. Seçilip meclise gidersem Vekil ağabeyleri olacağım. Yine fırsat buldukça motor bineceğim. Belli programlara özellikle hava durumu müsait olduğunda motosikletimle gideceğim. Sakarya'da oturmaya sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim.”

VEFA BORCU
Sofuoğlu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiyi seven biri olarak verilen hizmetleri birebir yaşayıp gören biriyim. Ne zaman Cumhurbaşkanımız güçlenmeye başladı Türkiye güçlenmeye başladı sporcu olarak biz de güçlendik ve Tüm dünyaya sesimiz duyurmaya başladık. Benim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve vatanıma bir vefa borcum var bunu ödemek için bu görevi hakkı ile yerine getirmeye çalışacağım. Sizlerin duası ve Rabbimin izni ile mücadelemizi vereceğiz. Türkiye’nin geleceği için daha güçlü bir Türkiye için siz ilk kez oy kullanacak kardeşlerimizin ve tüm gençlerimizin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

11 Haziran 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara