ŞENER LOKANTASINDAN GELENEKSEL İFTAR


Hendek’te hizmet veren Şener Lokantası 26 yıldır iftar geleneğini sürdürüyor.

Şener Lokantası İşletme sahibi Haluk Şener’in 26 yıldır devam ettirdiği iftar yemeğine Esnaflar, Dostları ve Vatandaşlar katıldı. İftar öncesi işletme sahibi Haluk Şener misafirleri ile yakından ilgilenerek çocukları ile birlikte hizmet etti.

Çeyrek asırdır her Ramazan ayında iftar verdiklerini dile getiren Şener Lokantası İşletme sahibi Haluk Şener, Yirmi altı yıldır Ramazan ayı Kadir Gecesinde iftar vererek dostlarımız ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çeyrek asırdır sürdürdüğümüz bu geleneğimizi daha uzun yıllar sürdürmenin gayretini vereceğiz diye konuştu. İftara katılan herkese ayrı ayrı teşekkür eden Şener, bu vesileyle tüm İslam âleminin önümüzdeki Ramazan Bayramını kutluyorum diye konuştu.

11 Haziran 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara