“MİLLETİMİZİN VİCDANI SAADET İKTİDARIDIR”


Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, “Milletimiz hiçbir algı oyununun etkisi altında kalmayarak, bu seçimde vicdanının sesini dinleyecek ve Saadet Partisi hem Meclis’e, hem de iktidara taşıyacaktır”

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, seçim çalışmalarını Adapazarı Ozanlar Mahallesi’nde sürdürdü ve vatandaşlardan oy istedi. Saadet Partisi’nin milli duruş ve milli görüş davasının mihmandarlığını büyük bir gurur ile yapmaya devam ettiğini ifade eden Yıldırım, “Zaman zaman siyasetçiler çıkıyor ve kendilerine karşı dış güçlerin operasyon yaptığını iddia ediyorlar. Bugüne kadar operasyona uğraya ve zamanın da bunu kanıtladığı hareket, Milli duruş ve milli görüşe karşı yapılmıştır. Batının talimatlarına ülke menfaatlerini gözeterek karşı çıkan partimiz, defalarca kez kapatılmıştır. Kapatmayla başa çıkamayacaklarını anladıklarında, bölme yoluna gitmişlerdir. Ama asla bu dava yok olmayacaktır” dedi.

“DARBELERİN ASIL MAĞDURLARI SAADET OLMUŞTUR”
Ülkemizde demokrasiye büyük darbe vuran darbelerin asıl hedefinin bugün Saadet Partisi’nin bayrağını taşıdığı milli görüş olduğunu ifade eden Yıldırım, “Kısa süreli iktidarımız döneminde bile tüm ülkemiz, kendi kaynaklarımız ile neler yapabileceğimizi gördü. Bu kadar kısa sürede kalkınan bir ülkeden herkes korktu. 28 Şubat’ın amacı, milli görüş, milli duruşun önünü kesmekti. Milletimizin iradesini gasp ettiler. Sonra da istedikleri gibi bir siyasi dizayn oluşturdular. Bugün milletimizin yeniden aslına dönmesinin vakti gelmiştir.” Diye konuştu.

“HER KESİMDEN BÜYÜK TEVECCÜH VAR”
Geçen seçimlerden çok daha farklı bir seçim süreci geçirdiklerini ve her kesimden büyük bir teveccüh gördüklerini ifade eden Yıldırım, “Genel Başkanımız röportaj yaparken, rahmetli Alparslan Türkeş’in kıymetli eşi Seval hanım Genel Başkanımızı telefonla arıyor ve desteklerini iletiyor. Sayın Genel Başkanımız rahmetli Türkeş ile darbe sonrasında aynı hücrede kaldıklarını anlatıyor. Türkiye bu günleri unutmadı. Algı oyunlarına kendini kaptırmayanlar da unutmadı ve bu seçimde gerekeni yapacak” dedi.

“BASINA SANSÜRÜN ALTINDA AYIPLARI ÖRTMEK YATAR”
Darbe dönemleri dahil ülke basınının hiçbir dönemde bu kadar büyük bir sansür ve baskı altında kalmadığını anımsatan Yıldırım, “TRT, iktidar partisinin seçim haberlerinin ve propagandasının yapıldığı bir kanal oldu. Özel kanallar, yandaş sahipleri nedeniyle sadece ve sadece iktidara hizmet eder hale geldi. Milletimizin sesini duyurabileceği medya neredeyse kalmadı gibi. Ülkemizdeki medyanın mesleki namusunu Yerel kanallar ve sosyal medya kurtarmaktadır. İktidar gerçeklerin dile getirilmesinden korkmaktadır. Bu sansürün altında ayıpları, yapılan yanlışlıkları örmek yatar” dedi.

“VİCDAN VE SAĞDUYU BU SEÇİMİN GALİBİ OLACAK”
Türk milletinin en büyük özelliğinin engin hoşgörüsünün yanında sandıkta da çok radikal cevaplar verebilmek olduğunu vurgulayan Yıldırım, “Milletimiz hiçbir algı oyununun etkisi altında kalmazsa görecektir ki, vicdanımızın sesi Saadet Partisi’ni iktidara taşıyacaktır. Çünkü Saadet, her zaman ezilen milletimizin yanında olmuştur ve tecrübeye haiz öngörüleriyle asla devlet yönetirken yanılmamıştır. Bu seçimin galibi vicdan ve sağduyu olacak. Saadet Partisi olacak.” Şeklinde konuştu.

ALİ SEYYAR KIRANTEPE’DE, KEREM ALİ AKSOY KUYUMCULU’DA
Saadet Partisi milletvekili adayları şehri karış karış dolaşıyor. Milletvekili adayı Ali Syyar, Serdivan Kırantepe’de yamaç paraşütü yapan vatandaşlarla sohbet etti. Kerem Ali Aksoy ise Kuyumculu Köyü’nde vatandaşlarla, eski milletvekili ve diğer partilerin milletvekili adayları ile sohbet etti.

10 Haziran 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara