ÖNCE EĞİTİM, SONRA İFTAR


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı üyeleri önce sandık eğitimi aldı, ardından hep birlikte oruç açtı. İlçe Başkan Vekili Metin Kurtuluş, “24 Haziran’da en yüksek oy ile liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olacağız” dedi.

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı düzenlenen sandık eğitimi programında bir araya geldi. Reisoğlu Tesislerinde sandık kurulu üyeleri, müşahit, okul, bina ve kat sorumlularının katıldığı toplantının ardından hep birlikte iftar yapıldı. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkan Vekili Metin Kurtuluş, “Mübarek Ramazan ayında ilçemizde gece gündüz demeden görev yapan değerli dava kardeşlerimiz ile sandık eğitimi ve iftar programında bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz. 24 Haziran seçimleri öncesinde bir soluklanma, enerjimizi yeniden toparlama buluşmasında inşallah moral ve motivasyon olarak en iyi şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz, inşallah 24 Haziran’da en yüksek oy ile liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a destek olacağız. Sandıklar bizler için çok önemli, sokak vatandaşlarımızın bize emanet ettiği oylara bizde sandıklarda sahip çıkmamalıyız” dedi.

‘YAPARSA AK PARTİ YAPAR’
Ardından konuşan 22. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, “Adapazarı her zaman Liderinin yanında oldu ve olmaya da devam edecek. Sandıklarda inşallah en sağlıklı şekilde görevimizi yapacağız. Mübarek Ramazan ayınızı kutlayarak herkese hayırlı iftarlar diliyorum” dedi.
25.Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Ali İnci, “Seçimlere sayılı günler kaldı, vakit Türkiye vakti. Kızgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakma vakti. Çünkü yaparsa yine AK Parti yapar, Recep Tayyip Erdoğan yapar. Bu ülkeye bir çivi daha çakamayacak zihniyette olanlar bugün kalkmış Cumhurbaşkanı olmak istiyorlar. Tek dertleri yürüyen tekere çomak sokmak. Ama başaramayacaklar, AK Parti’nin kuruluşundan itibaren her zaman davasının arkasında duran bu halk 24 Haziran’da da liderine, mazlumun umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacak” dedi. Konuşmaların ardından program İlçe SKM Başkanı Ravda Keçeoğlu Yolcu’nun sunumu ile devam etti.

ORUÇ AÇTILAR
Protokol konuşmalarının ve sandık eğitiminin ardından hep birlikte oruçlar açılırken programa 22. Dönem Milletvekili Recep Yıldırım, 27. Dönem Milletvekili aday adayı Mustafa Ak, il yöneticileri, İlçe Yöneticileri, İlçe Kadın kolları ve Gençlik kolları, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, belediye Meclis üyeleri, mahalle başkanları, sandık görevlileri, bina kat sorumluları, müşahitler ve davetliler katıldı.
Yoğun katılım ile gerçekleştirilen iftarda İlçe Başkan Vekili Metin Kurtuluş, “Biz büyük bir aileyiz ve her zaman olduğu gibi halkımızın desteği ile birlikte 24 Haziran seçimlerinde de sandıklardan en iyi sonucu alacağız başka partilerin miting için topladığı miktarda vatandaşımız ile biz eğitim yapıyor iftar açıyoruz böyle büyük bir ailenin üyesi olduğum için gurur duyuyorum durmak yok çalışmaya devam, üretmeye devam, büyümeye devam; Artık vakit Türkiye vakti artık vakit Sakarya vaktidir” dedi

10 Haziran 2018 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara