BAŞKAN SOĞUK SİNANOĞLU’NDA


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk mahallelerdeki seçim çalışmalarını sürdürüyor, Cumhur ittifakını halka anlatıyor.

 Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, gittiği yerlerde 24 Haziran seçimlerinin bir final seçimi olacağını anlatıyor. Bu kez Sinanoğlu Mahallesi’nde vatandaşlara seslenen Başkan Soğuk “Cumhur ittifakı etrafında kenetlenmeliyiz. Ülkemizin bekası, istikrarı, daha hızlı kalkınması ve bağımsızlığını koruması adına bu seçimler çok önemli. 24 Haziran’da bir final seçimi olacak” dedi.
Halk buluşmasında Ferizli ve Sinanoğlu Mahallesi’nin dünü bugünü ve yarınları da konuşuldu. Başkan Soğuk “24 Haziran’dan sonra hizmetler daha da hızlanacak” dedi.
24 Haziran seçimlerinin tüm zamanların seçimi olacağını vurgulayan Başkan Soğuk “Artık bu önemli seçimin arifesindeyiz. Cumhur ittifakının emperyalist batıyı nasıl rahatsız ettiği ortadadır. Onların bu rahatsızlığı bile cumhur ittifakı etrafında kenetlenmemize nedendir. Zira onlara boyun eğmeyen, tüm dünyaya karşı dik duran, dünya mazlumlarının haklarını savunan eşsiz bir lidere sahibiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza sahip çıkan, etrafında birlik olmuş, kenetlenmiş, aziz bir millete sahibiz. Onların amaçları bu birlikteliği bozmak. Ama biz onları sevindirmeyeceğiz. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziran’da tekrar aziz milletimizin desteğini alarak yoluna devam edecektir.  Sinanoğlu Mahallemiz her zaman reisimize destek vermektedirler. İnanıyoruz ki 24 Haziranda daha da güçlü destek vereceklerdir. Siyasi parti gözetmeksizin, ülkemizdeki istikrarın devamlılığı için, çocuklarımızın geleceği için Cumhur İttifakı etrafında kenetlenmeliyiz” dedi.

10 Haziran 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

O UNUTULMAZ DEPREM GECESİ VE TOÇOĞLU

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara