ADABİLiM TELEFONLARI İADE ETTİ


Adabilim Okulu, LGS ve YKS sınavına hazırlanacak öğrencilerin sınav motivasyonunu en üst düzeyde tutabilmek amacıyla eğitim döneminin başında toplamış olduğu akıllı telefonları karne gününde iade etti.

"VERİMLİ BİR UYGULAMA OLDU"
Konu ile ilgili değerlendirme yapan Rehberlik öğretmeni Sabire Girgin, “Bilindiği üzere sınav sürecinde öğrencilerimizin derslerine vakit ayırmasındaki en büyük problemi akıllı telefon ve internet bağımlılığı. Rehberlik servisi olarak bunun önüne geçebilmek ve sınav hazırlık süresinde öğrencilerimizin zamanı daha etkili ve verimli kullanabilmesini sağlamak adına dönem sonunda verilmek üzere akıllı telefonlarını teslim almıştık. Velilerimizin de desteği ile büyük oranda verim sağladığımız etkili bir uygulama oldu. Bu vesile ile öğrencilerimizde teknoloji bağımlılığı noktasında da iyi bir sınav vermiş oldular. Okul olarak önümüzdeki sene de aynı uygulamayı devam ettirmek istiyoruz” dedi.

TATİLİ HAK ETTİLER
Girgin, “Öğrencilerimiz sene başından bu yana yüzlerce deneme ve yoğun etüt programları ile yorucu bir maratonu geride bıraktılar ve tüm yılın stresini atacakları güzel bir tatili hak ettiler. Artık emeklerimizin karşılığı olan sınavın sonuçlarını heyecanla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

9 Haziran 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

AK PARTİLİ BAŞKAN ADAYLARI ÖZETİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara