MİTHATPAŞA’DA KARNE HEYECANI


Sakarya’nın seçkin eğitim kurumlarından Mithatpaşa Ortaokulu’nda, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminin sona ermesi nedeniyle karne töreni düzenlendi.

Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulu öğrencileri, karnelerini törenle aldı. Törende dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri de verildi. Okul Müdürü Feyzi Altun öğrencilere hitaben, “Sevgili öğrencilerimiz çok gayret sarf ettiniz, çok çalıştınız. Hepinizi can-ı gönülden kutluyorum. Okulumuzdan mezun olan 300 öğrencimiz var. 26 Haziran’da sınav sonuçları açıklanacak. Öğrencilerimiz tamamı tercihlerini okulumuzda yapacak. Onlara eğitim öğretim hayatlarında şimdiden başarı diliyoruz. Mithatpaşa Ortaokulu’nu da unutmamalarını istiyorum” dedi.

BAŞARILI ÖĞRENCİLER
Müdür Altun’un konuşmasının ardından okulun çeşitli alanlarda dereceye giren başarılı öğrencilerine başarı belgeleri verildi. Matematik olimpiyatlarından birinci olan Acarhan Kayra Ünal, Nisanur Kotan, Emirhan Uygun ve Emirhan Uzunoğlu; atletizm cirit atma dalında Marmara birincisi olan Mustafa Yunak, atletizm Marmara bölge finalinde 100 m. engelli koşuda bölge birincisi olan İbrahim Eren Uzkeser, atletizm Türkiye finalinde 60 m engelli koşuda Türkiye üçüncüsü olan Ezgi Kol, atletizm Türkiye finalinde yüksek atlamada birinci olan Sıla Simay Harman ve okul birincisi İrem İnci Günay’a başarı belgeleri verildi.

Başarı belgesini Müdür Altun’un elinden alan okul birincisi İrem İnci Günay okul kütüğüne ismini çaktı. Törenin ardından tüm öğrenciler karnelerini alarak yaz tatiline çıktı.

8 Haziran 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara