BU PROJEYLE KİTAPSIZ OKUL KALMAYACAK


Adapazarı Belediyesi İlim Yayma Cemiyeti’nin Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında düzenlediği Kitapsız Okul Kalmasın” projesine 1000 adet kitapla destek verdi.

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi Başkanı Recep Kılıç, Başkan Yardımcısı Ali Alemdar, Halime Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Nalan Yenice ve Öğrenci Başkanı Esmanur Korkmaz, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret ederek, “Kitapsız Okul Kalmasın” projesi hakkında destek istedi.

SOSYAL SORUMLULUK
Amaçlarının öğrencilerde okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak olduğunu kaydeden Şube Başkanı Recep Kılıç, “Sosyal sorumluluk projesi olarak başlattığımız bu kampanyaya Adapazarı Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Dişli’nin desteği ile 1000 adet kitap Karasu Gazi İlkokulu’na tarafımızca teslim edilecektir.”dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Dişli, “Gençlere her fırsatta çok okumaları konusunda tavsiyede bulunuyorum. Çok okusunlar. Okudukça kendilerindeki değişimi görecekler. İlim Yayma Cemiyeti yönetiminin de şehrimizde böyle bir proje başlattığı için tebrik ediyor başarılar diliyorum”dedi.

7 Haziran 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

AK PARTİLİ BAŞKAN ADAYLARI ÖZETİ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara