AYKUT YİĞİT’TE GELENEKSEL İFTAR


Şehrimizin başarılı okullarından Karaman Mahallesindeki Aykut Yiğit Ortaokulu’nun öğretmenleri, geleneksel iftar programında bir araya geldiler.

İftar programına; Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Koray Keskin, İl Milli Eğitim Basın Sorumlusu Yalçın Akaltın, Okul Müdürü Muhterem Altın, müdür yardımcıları, öğretmenler ve aileleri katıldı.

2017-2018 eğitim yılını hem akademik açıdan hem de sosyal ve kültürel faaliyetler açısından başarıyla tamamlayan Aykut Yiğit Ortaokulu öğretmenleri iftar programında Cuma günü sona erecek eğitim yılının genel bir değerlendirmesini yaptılar.

Geleneksel İftar programında, yaz döneminde emekliye ayrılacak olan İngilizce Öğretmeni Belgin Şenova’ya hizmetlerinden dolayı okul yönetimi tarafından teşekkür plaketi verildi. Belgin Öğretmene plaketini takdim eden Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Koray Keskin, uzun yıllar çalışıp emekliliği haketmenin önemli bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek, Belgin öğretmene ve tüm emekliye ayrılacak öğretmenlere yeni yaşamlarında sağlık, mutluluk ve huzur içinde uzun ömürler diledi.

6 Haziran 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara