BOKSTA SON NOKTA


Uzun yıllardan beri Profesyonel boksta Cemal Kamacı’dan sonra ilk defa yetişen Fatih Keleş’in yanı sıra Türk profesyonel boks tarihinin ilk ve tek dünya şampiyonu Fırat Arslan, Ali Eren Demirezen, Hüseyin Cinkara gibi ünlü isimler Trabzon’da ringe çıkarak

Sağ olsun Hekimoğlu şirketler yönetim kurulu üyesi be bu müsabakaların organizesini sağlayan Suat Hekimoğlu başta olmak hazırlanan bu şampiyonluk geceye Sakarya’mızın Türkiye Boks Milli takım antrenörlerinden Ertuğrul Akgün Profesyonel boks maçlarına ismen davet etmiş olması sevindirmiştir.

Öte yandan Trabzon’da yapılan profesyonel boks maçlarından sonra aynı maçların Sakarya’mızda da yapmak için girişimlerde bulunan Ertuğrul Akgün girişimlerini sürdürmekte olduğunu bu konuda Suat Hekimoğlu’nunda yardımcı olacağı haberi Sakarya boks camiamızı sevindirmiştir.

Hekimoğlu şirketler yönetim kurulu üyesi be Profesyonel boks müsabakalarının organizesini yapan Suat Hekimoğlu ‘Sakarya şehri boksu seven bir şehir. Sakarya’da yapılacak böyle bir organizeyide kapalı spor salonunuzda yaparak salonun dolu olması bize daha da güç verecektir ayrıca Sakarya’da güzel bir boks şölenine hazırlık yaparak. Boksta Sakarya’mızın eski günlere gelmesi için bir adım atılmış olacaktır dedi,Bu konu ile Sakaryamızın sevilen milli takım antrenörümüz Ertuğrul Akgün ‘yapılması düşünülen boks müsabakaları ile bize düşen ne varsa elimizden geleni yaparak Sakarya’mızın adını boks daki başarılarını bir daha duyurmak istediğini ifade etti.

26 Mayıs 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da kendi bisikletiyle gittiği bina önünde duran başka bir bisikleti çalan şüpheli, daha sonra eski bisikletini almaya gelince polis ekiplerince yakalandı. Hırsızlık anı Şehir polis kameralarına yansıdı.
BİSİKLET ÇALMAYA BİSİKLETİYLE GELDİ! ALEMDAR'DAN ŞEHİDİMİZİN AİLESİNE ZİYARET BAŞKAN KAZAN VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLADI “AŞURE BİRLİK VE DİRLİK GÜNÜDÜR” DÖRT PROJE İÇİN İMZALAR ATILDI OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM DURMUŞ DESTEĞİ PROVADA BOL GOL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara