‘PROVOKASYONLARA DİKKAT!’


Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, sosyal medyada kendilerine karşı ciddi provokasyon yapılmasına rağmen karşılık vermediklerini belirterek, “Bugün bu şekilde düşünerek bizlere saldıran vatandaşlarımıza aynı üsluplarla karşılık vermi

PROVOKASYON
Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu’nun Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Sakarya’dan başladığı e-mitingin çok olumlu yankılarını aldıklarını ifade eden Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, bu seçimin parlayan yıldızının Saadet Partisi olacağını söyledi. Kendilerine karşı yapılan provokasyon kampanyasının amacına ulaşmayacağını da belirten Yıldırım, bu seçimin psikolojik algısının vatan hainliği üzerine kurulduğu uyarısında bulunarak, bazı siyasi partilerin bu kutuplaştırma ile oy toplama gayesinde olduklarını, bunun ise kardeşi kardeşe düşürerek ileride telafisi zor toplumsal yaralanmalara neden olacağını vurguladı.

AHLAK VE ETİK
Ülkenin her geçen gün kardeşlik ve birlik duygusundan bilinçli olarak uzaklaştırıldığını savunan Yıldırım, “Birlik ve beraberlik, düşüncesi, alt kimliği, alışkanlıkları gibi her türlü farklılıkları bir tarafa bırakarak ve ancak hoşgörü ile olur. Ama bugün öyle bir noktadayız ki, siyasi tartışmalarda kardeş kardeşi bıçaklayacak duruma geldi. 40 yıllık dostlar birbirlerini vatan haini ilan eder duruma getirildiler. Bu büyük bir provokasyonun neticesi. Biz bu provokasyona karşı çıktığımız ve yeniden huzur ortamı oluşturmak gayesinde olduğumuz için bize karşı da provokasyonlar yapılıyor. Siyasi ahlak ve etikler ayaklar altına alınmış durumda” dedi.

“KARŞILIK VERMEYECEĞİZ”
Bu provokasyonlara, gerekirse tavizler de vererek asla karşılık vermeyeceklerini ifade eden Yıldırım, “Bugün bu provokasyonlar neticesinde bizlere saldırıda bulunanlar, daha önce defalarca kez yanıldıkları gibi bir kez daha yanıldıklarını yakında görecekler. Bu kardeşlerimiz de bizler için önemli. Çünkü kardeşlik ve huzur coğrafyasını kurarken hep birlikte olacağız. Herkes pimi çekilmiş birer bombaya dönüştürüldü. Biz bu değiliz. Tekrar özümüze dönmemiz lazım. Bir olmak, kendimizden farklı düşünenleri yok etmekle olmaz. Herkesi hoşgörü ile kucaklamak ile olur.” şeklinde konuştu.

25 Mayıs 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

Eyüp Yıldırım

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da kendi bisikletiyle gittiği bina önünde duran başka bir bisikleti çalan şüpheli, daha sonra eski bisikletini almaya gelince polis ekiplerince yakalandı. Hırsızlık anı Şehir polis kameralarına yansıdı.
BİSİKLET ÇALMAYA BİSİKLETİYLE GELDİ! ALEMDAR'DAN ŞEHİDİMİZİN AİLESİNE ZİYARET BAŞKAN KAZAN VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLADI “AŞURE BİRLİK VE DİRLİK GÜNÜDÜR” DÖRT PROJE İÇİN İMZALAR ATILDI OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM DURMUŞ DESTEĞİ PROVADA BOL GOL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara