SAKARYALILAR ANKARA’DA BULUŞTU


Ankara Sakaryalılar Vakfı iftar yemeği önceki akşam Anadolu Hotel Downtown’da yapıldı. İftara yoğun katılım gösterildi.

Ankara Sakaryalılar Vakfı geleneksel iftarı önceki akşam gerçekleştirildi. İftar yemeğine Vali İrfan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ankara’daki Sakaryalı sivil toplum kuruluşları genel başkan ve yöneticileri, bürokrat, iş adamı ve diğer birçok Sakaryalı katıldı.
İftar programında Ankara’daki Sakaryalılar Vakfı Başkanı (E. Müsteşar Yardımcısı) İrfan Çelik, “Ankara’daki ve Sakarya’ daki hemşehrilerimiz ile birlik ve beraberlik sağlayarak, Sakarya ve Ankara arasında dostluk ve birlik bağını kuvvetlendirmeliyiz” dedi.
Başkan Çelik, eski bir Sakarya Kulüp Başkanı olarak Sakaryaspor’un şampiyonluk yolunda emeği geçen herkese teşekkür etti. Özellikle Zeki Toçoğlu’nun verdiği desteğin çok önemli olduğunu ve Sakaryaspor’un şampiyonluğunda çok büyük payı olacağını belirten Başkan Çelik, bu vesile ile Ankara’daki Sakaryalılar olarak Başkan Toçoğlu’nu, ayrıca Sakarya Spor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’ i tebrik ederek, şampiyonluk yolundaki başarılarının devamını dilediğini ifade etti. Çelik ayrıca, 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve Sakarya’ya hayırlar getirmesini diledi.
Öte yandan Başkan İrfan Çelik, iftarı ikram eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ederek, vakıf adına plaket sundu. Ayrıca, Sakarya Valisi ve Ankara’daki sivil kuruluş genel başkanları ve siyasilere de vakıf adına plaket takdimi yapıldı.

25 Mayıs 2018 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara