AK GENÇLİK ARİFİYE ÇALIŞIYOR


AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, Teşkilatlanma Birim Başkanı Hakan Turan, Seçim İşleri Birim Başkanı Ali Özbey ve yönetim kurulu üyelerinin tamamı ilçede saha çalışmalarına devam ediyor.

İlçe meydanında ''İftara 5 Kala'' programı, mahalle ziyaretleri, genç hasta ziyaretleri gibi programları gerçekleştiren ekip daha yeni projeler geliştirmek adına olağanüstü toplantılarda bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor.
AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç’ın açıklaması, “Arifiye Meydan'da Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanlığı olarak 'İftara 5 Kala' adlı programımızı gerçekleştirdik. İftar saatine yakın evine yetişmeye çalışan, pide sırasında olan vatandaşlarımıza su ve hurma ikramında bulunduk. Akabinde AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanlığı olarak Teşkilatlanma Birim Başkanımız Hakan Turan ve Seçim işleri Başkanımız Ali Özbey öncülüğünde Yukarı Kirazca, Kirazca, Aşağı Kirazca ve Çaybaşı Fuadiye Mahallelerimizi ziyarette bulunduk. Genç hasta ziyaretleri, gençlerle buluşma, mahalle başkanları ziyareti ve eski kadın kolları yöneticimiz Ulviye ablamızı ziyaret ettik. Bizleri en güzel şekilde karşılayan mahalle sakinlerimize şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına teşekkür ederim.  Yönetim Kurulumuzda görev alan her bir arkadaşımız elinden gelenin fazlasını yapmak için mücadelesini sürdürüyor. Gençlik kolları olarak durmak nedir bilmeden ümmet için, millet için ve Allah'ın rızasını kazanmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

24 Mayıs 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara