BÜLBÜL ANMA PROGRAMINA KATILDI


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, Adliye Mahallesi'nde bu yıl 6'ncısı düzenlenen 1864 Kafkas Soykırımı Anma Programı'na katıldı.

Ramazan ayına denk gelen 21 Mayıs 1864 soykırımını anma programı bu yıl iftar eşliğinde gerçekleşti. Anma etkinliğinde konuşan Bülbül, "Allah kimseyi vatansız bırakmasın. Bugün Akdeniz ve Ege, ülkelerinden ayrılmak zorunda kalanların trajik öykülerine sahne oluyor. İşte bundan 154 yıl öncesini anlamak bu açıdan önemli. 21 Mayıs 1864 tarihi sürgüne mahkum edilerek, şartlar gereği adeta soykırıma maruz bırakılan Kafkas halklarının acılı öyküsünü ifade ediyor" dedi.  Bülbül, programa katılan mahalle sakinleri ve davetlilerin yoğun ilgi ve desteğiyle de karşılaştı.
MHP Adayı Bülbül, daha sonra Ahmediye Mahallesi kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 15 Temmuz'da yaşananları ve Cumhur İttifakını anlatan Bülbül, "MHP 15 Temmuz'da ortaya koyduğu tavrı devam ettiriyor. Erdoğan geleceğine HDP gelsin diyenlerle, geçmişte Edirne'yi Enver alacağına Bulgar alsın diyen zihniyet aynıdır. Yok öyle bir şey" diye konuştu.

22 Mayıs 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara