KONAK HASTANESİ ENGELLİLERİ UNUTMADI


Özel Konak Hastanesi Sakarya, Engelliler Haftası nedeniyle hastanenin fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde tedavi gören hastalarla farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.

ENGELLİLER HAFTASI
10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Özel Konak Hastanesi Sakarya’da düzenlenen etkinliğe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Hanife Düzgün Çelik, Fizyoterapistler Gözdenur Hoşgör, Büşra Sultan Kurtoğlu, Züleyha Gülşen ve Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Başkanı Nadide Dülger ile Genel Sekreter Kenan Çetinkaya katıldı.

ENGELLERİ BİRLİKTE KALDIRALIM
Gerçekleştirilen etkinliğe miniklerin fotoğraflarından oluşan video izlenerek başlandı. Pasta kesiminin ardından misafirlere hediyeleri takdim edildi. Terastan uçurulan balonlar sonrası noktalanan etkinlikte “Engelleri Birlikte Kaldıralım” mesajı verildi.

21 Mayıs 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara